درباره ما

You Are Here:
آلباتروس

شعار شرکت: استفاده بهینه از فضای کار و زندگی

معرفی شرکت:

در سالهای اخیر سرعت رشد صنایع و علوم و فنون نسبت به گذشته بصورت تصاعدی افزایش یافته و به همان نسبت نیز تغییرات درعرصه استانداردها، عملکردها، کاربریها و غیره بیشتر عیان گشته است . این امر بیانگر آنست که مهندسی امروز نیازمند تغییرات و پویایی بیشتری نسبت به گذشته است و بنظر میرسد که سازه های جدید، باید متنوع تر، انعطاف پذیرتر و قابل انطباق با هر گونه تغییرات احتمالی آینده باشند که این امر تمهیداتی را در طراحی و بخصوص در سازه می طلبد . با نگاهی به گذشته میتوان دریافت که انسان چگونه با خلق اولین و ابتدایی تر ین ساختار متحرک با مشکلات زندگی خود کنار آمد و سازه های متحرک و فضا های انعطاف پذیر را برپایه نیازهای خود چنان طراحی کرد که بتواند از آن در آینده نیز بهره گیرد . این متحرک سازی بصورت گسترده در تمامی شاخه های مختلف سازه ای گستر ش پیدا کرد.

در چند دهه اخیر با افزایش ارزش فضاهای زندگی و کار, استفاده چند منظوره از این محیط ها بسیار مورد توجه قرار گرفت. استفاده فضاهایی که تنها در طول زمان مشخص مدتی از آن استفاده می گردد و در مابقی زمان بلا استفاده باقی می ماند. شرکت سایبان گستر داتیس در سال ۱۳۸۴ با شعار استفاده بهینه از فضای کار و زندگی وارد عرصه صنعت گردید. این شرکت با استفاده از طراحان مجرب و پرسنل کارآمد خود در طی کمتر از یک دهه موفق به اجرای پروژه ها و محصولات مناسب و با کیفیتی در این راستا شده است.

در سال 1396 شرکت سایبان گستر داتیس با تغییر نام خود به آلباتروس (نوعی پرنده) یک راه عظیم دیگر را برای خود باز کرد و با افزایش محصولات و بهبود محصولات قبلی خود بالابردن آسایش عمومی و خصوصی مردم را هدف قرار داد.
ایده ی اولیه ی آلباتروس از یک پرنده به همین نام گرفته شده. این پرندگان دارای بال های غول پیکر به طول 11 فوت (3.4 متر)، دارای بلندترین بال میان پرندگان هستند که بسیار شبیه بال هواپیماست که از میان حدود 24 گونه مختلف، مرغ دریایی سرگردان، بزرگترین آنها به شمار می آید.

محصولات شرکت آلباتروس بعلت تقاضای زیاد آن در حوزه های کاربردی مختلف بسیار متنوع می باشند که می توان آنها رابه سه بخش اساسی به ترتیب زیر تقسیم نمود:

 

۱- بخش خانگی

–         پارکینگ متحرک

–         سقف متحرک

–         پوشش استخر متحرک

۲- بخش صنعتی

–          انبارهای موقت

–         سقف های موقت

–         پوشش های متحرک

۳- بخش حمل و نقل

–         کانتینرهای چادری متحرک

که با مراجع به هر بخش در قسمت صفحه اصلی  توضیحات کامل در مورد این محصولات داده شده است

خدا را شاکر هستیم که توانسته ایم بخشی از نیازهای کشور عزیزمان را برآورده نماییم و با تلاش بیشتر قصد بر تنوع بخشیدن بیشتر به محصولات در کنار ارتقا کیفیت آنها را داریم که این مهم تنها با یاری خداوند و انتقادات و پیشنهادات سازنده شما مشتری عزیز به مرحله اجراء در خواهد امد. به امید آن روز …

اعضا تیم ما

ابوالفضل مهرانی

ابوالفضل مهرانی

مدیر فروش

مصطفی ابراهیمی

مدیر عامل

مجتبی آدینه

مجتبی آدینه

طراح سازه

علی نظری

مسئول فنی کارگاه